Пенсійний фонд Вінниччини готовий розпочати два види виплат з 4 березня

Дата: 04.03.2019 11:09

Фото без описуВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62 органами Пенсійного фондуВінниччини забезпечено формування відомостей на виплату монетизованих субсидій пенсіонерам області. Станом на 01.03.2019 року Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області передано виплатні документи на банківські установи та відділення АТ «Укрпошта». Загалом, протягом березня 2019 року, субсидію у грошовій формі отримають 108,03 тис. пенсіонерів Вінницької області. На забезпечення виплати даних коштів з Державного бюджету України буде спрямовано 190,6 млн грн. Процес виплати монетизованих субсидій буде синхронізовано з графіком виплати пенсій. Потреба на фінансування пенсійних виплат березня становить 1294,4 млн грн. Одначасна виплата пенсій та субсидій розпочнеться відповідно до встановленого графіка з 4 по 25 число місяця.