ЗРОБИМО НАШУ ГРОМАДУ ЧИСТОЮ ТА ОХАЙНОЮ БО НАМ ТУТ ЖИТИ !

Дата: 13.03.2019 12:31

Фото без опису  Розпорядженням сільського голови від 26.02.2019 р. № 17/02-04 оголошено весняну акцію з благоустрою територій населених пунктів Жданівської сільської об"єднаної територіальної громади. Відповідними заходами передбачено проведення благоустрою кладовищ сіл: Дібрівка, Війтівці, Качанівка, Семки, благоустрій Братської могили, яка знаходиться на території Жданівської ЗОШ с.Війтівці, меморіалу «Скорботна мати» по вул.Жданова с.Війтівці, Братської могили на території Качанівської ЗОШ с.Качанівка, Обеліску односельчанам загиблим у роки Другої Світової війни в  с.Качанівка, прибирання та благоустрій центральних вулиць населених пунктів с.Дібрівка: вул.З.Космодем’янської, вул.Шкільна; с.Війтівці: вул.Жданова, вул.З.Космодем’янської; с.Ольгине: вул.Космонавтів; с.Качанівка: вул.Миру; с.Семки: вул Т.Шевченка, вирубка чагарників на загальносільській території по вул. У.Кармелюка, вул.Л.Українки в с.Війтівці, формовочна розчистка дерев по вул.Заводська в с.Війтівці, приведення територій, прилеглих до адміністративних будівель підприємств, установ та організацій усіх форм власності та об"єктів підприємництва в належний естетичний та санітарний стан. На період проведення акції виконкомом сільської ради організовано оперативний штаб (телефон 20901, 20902).  Закликаємо керівників підприємств, установ, організацій, суб"єктів підприємницької діяльності , фермерів та усіх небайдужих мешканців громади активно долучитися до проведення акції. ЗРОБИМО НАШУ ГРОМАДУ ЧИСТОЮ ТА ОХАЙНОЮ БО НАМ ТУТ ЖИТИ !