На базі Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування створено майданчик для комунікацій лідерів-освітян області

Дата: 28.03.2019 10:49

Фото без опису Круглий стіл «Успіші практики створення та функціонування органу управління освітою в ОТГ» відбувся у Вінницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування, діяльність якого підтримується Програмою « U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України. Метою зустрічі, на яку було запрошено керівників освітніх закладів ОТГ Віниччини та Департаменту освіти і науки Вінницької  ОДА, стало обговорення шляхів реалізації  освітнього законодавства та  створення майданчика для  обміну досвідом з організації роботи освітньої сфери між діючими та потенційними ОТГ регіону. У заході взяв участь начальник відділу освіти та соціально - гуманітарної роботи Жданівської сільської ради Андрій Бялківський.  Під час  дискусії учасники обговорили основні аспекти освітньої реформи на Вінниччині в контексті децентралізації, а також ознайомились із досвідом  створення  і функціонування органів управління освітою у міських та сільських громадах. Про це розповіли представники  Немирівської, Жданівської, Дашівської, Лука-Мелешківської, Ковалівської,  Тульчинської та Гніванської об’єднаних територіальних громад  Вінницької області. В ході кругого столу  присутні  обмінялись досвідом організації роботи сфери освіти за умови створення органу управління галуззю та без створення такого органу. Особливо цікавими виявились доповіді учасників з питань функціонування  опорних шкіл та комунальних закладів освіти.