На території Жданівської сільської ради встановлено туристичний збір

Дата: 29.03.2019 10:12

Фото без описуРішенням №541 36 сесії сільської ради 7 скликання від 28.03.2019 року на території Жданівської сільської ради на 2019 рік встановлено туристичний збір. Платники туристичного збору визначені відповідно до статті 268 Податкового кодексу України...

Ставки збору становлять за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), а саме:

а) в готелях, гуртожитках для приїжджих, інших закладах готельного типу;

б) житлових будинках, прибудовах до житлових будинків, квартирах, що використовуються для тимчасового проживання;

- 0,2 відсотка від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на звітного року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення – для внутрішнього туризму;

- 2 відсотки від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на звітного року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення - для в’їзного туризму.

Базою справляння збору є загальна кількість діб тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі);

Справляння збору здійснюється наступними податковими агентами:

а) юридичними особами, філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділами юридичних осіб, фізичними особами-підприємцями, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі), визначених у п.2 цього додатку;

б) юридичними особами, які уповноважуються сільською радою справляти збір на умовах договору, укладеного із сільською радою.

Перелік податкових агентів та інформація про них розміщується та оприлюднюється на офіційному сайті сільської ради.

Особливості справляння туристичного збору визначені п.268.6 статті 268 Податкового кодексу України.

Податкові агенти сплачують збір за своїм місцем знаходження щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк та відповідно до податкової декларації за звітний  (податковий) квартал.

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.