Опалювальний сезон на об"єктах бюджетної сфери продовжено

Дата: 15.04.2019 12:31

Фото без описуНа  позачерговому засіданні виконавчого комітету сільської ради розглянуто ситуацію із закінченням опалювального сезону на об"єктах бюджетної сфери громади. Заслухавши відповідну інформацію відділу ЖКГ, земельних відносин та архітектури та відділу освіти та соціально - гуманітарної роботи сільської ради, враховуючи метеоповідомлення про тривалі заморозки в Україні, з метою забезпечення комфортного мікроклімату в закладах бюджетної сфери, зокрема освіти та медицини,  виконавчим комітетом сільської ради розглянуто питання про часткове призупинення дії рішення виконавчого комітету №19 від 11.04.2019 р. "Про припинення опалювального сезону 2018 - 2019 рр. на території Жданівської ОТГ". Зокрема, дію вказаного рішення призупинено в частині, що стосується припинення опалювального сезону на об"єктах бюджетної сфери з 15 квітня та продовжено опалювальний сезон на вказаних об"єктах до 22 квітня 2019 р. включно. Керівникам закладів доручено врахувати вказане рішення в роботі та забезпечити належну підготовку до закінчення опалювального сезону.