Безоплатну правову допомогу ви можете отримати у ЦНАП Жданівської ОТГ

Дата: 24.04.2019 13:51

24 квітня заступником начальника відділу  Хмільницького бюро правової допомоги  Інною Шереметою проведено лекцію в приміщенні ЦНАП Жданівської ОТГ на тему: «Авторське право та суміжні права!». Учасниками заходу стали працівники ЦНАП Жданівської ОТГ. У рамках проведення заходу обговорено поняття авторського права, строк дії авторського права, об’єкти авторського права та захист авторських прав. До слова...

згідно законодавства авторське право діє протягом усього життя автора і 70 років після його смерті.
          Для творів, оприлюднених анонімно або під псевдонімом, строк дії авторського права закінчується через 70 років після того, як твір було оприлюднено. Якщо взятий автором псевдонім не викликає сумніву щодо особи автора або якщо авторство твору, оприлюдненого анонімно або під псевдонімом, розкривається не пізніше ніж через 70 років після оприлюднення твору, застосовується строк, передбачений частиною другою цієї статті.

Авторське право на твори, створені у співавторстві, діє протягом життя співавторів і 70 років після смерті останнього співавтора.

Також, працівниками Хмільницького бюро правової допомоги забезпечено роботу мобільного пункту консультування в  ЦНАП Жданівської ОТГ.

За отриманням безоплатної правової допомоги звернулись 3 особи, яким надано 4 правових консультації з наступних питань:

• порядок оформлення права власності на земельну ділянку,
  • перелік необхідних документів для подачі заяви про вступ у спадщину за законом;
  • порядок оформлення самочинно збудованого будинку в сільській місцевості;
  • збільшення розміру аліментів на утримання дитини.

По завершенню консультування, усім присутнім було надано  рекламну продукцію з контактами бюро, буклети на тему : «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник».