Близько 6 тис. родин залучили понад 40 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи

Дата: 08.05.2019 09:47

Фото без опису  Ажіотаж серед охочих взяти «теплі кредити» триває. Минулого тижня, навіть попри свята, українські родини поспішили взяти участь в державній програмі з енергоефективності та отримали в банках більше 40 млн грн«теплих кредитів», зокрема:  більше 23 млн грн – на утеплення приватних будинків; 17 млн грн – для ОСББ; понад 1 млн грн – на твердопаливні котли. Цікаво, що попит на програму  лишається особливо високим серед ОСББ. Так, минулого тижня «теплі кредити» видано для ще 65 ОСББ. Це близько 5 тис. родин, які об’єдналися і прийняли рішення приводити будинки до ладу та створювати комфортні умови проживання. Загалом, у 2019 р. близько 43 тис. родин вже отримали в банках 540 млн грн «теплих кредитів». Це більше половини від усього прогнозованого обсягу кредитування у ц.р. – 1,1 млрд грн «теплих кредитів» (за наявного бюджетного фінансування у розмірі 400 млн гривень.  Мешканці Жданівської ОТГ мають можливість отримати детальну інформацію про програму "теплих кредитів" у відділі ЖКГ, земельних відносин та архітектури сільської ради за телефоном 29002 та адресою: с. Війтівці, вул. Зої Космодемянської 8.