Благоустрій території біля нової амбулаторії в с. Війтівці

Дата: 27.06.2019 13:55

Фото без описуЗавершуються роботи із будівництва  приміщення нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Війтівці. Триває багоустрій території. Нова амбулаторія стане без перебільшення окрасою і села і громади. Дружній трудовий колектив сільської ради на чолі із сільським головю Станіславою Ядвіжиною та працівники КП "Війтівецький господар" під керівництвом Віталія Мартинюка  активно долучаються до створення  цієї окраси. Найближчим часом мешканці громади отримають гарну можливість отримувати якісні медичні послуги у новому сучасному приміщенні. Тож територіальна громада та сільська рада невпинно рухаються у чітко вибраному напрямку - від об"єднання до результату.