Людина не товар! Дізнайся більше у молодіжному центрі «ZhdanSpace»

Дата: 29.07.2019 09:44

Фото без опису  Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від  якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують. 30 липня 2019 року о 12:00 год.  з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, у Жданівському Будинку культури, а саме у  молодіжному центрі  «ZhdanSpace»,   спеціалістом з питань захисту прав дітей сільської ради Оксаною Андрієвською та представниками Хмільницького бюро правової допомоги буде проведено  інформаційний захід  «Людина не товар»Запрошуємо до участі усіх жителів Жданівської об"єднаної громади !