Війтівчани відзначили День села

Дата: 06.08.2019 11:22

Фото без описуЩорічно за традицією, 5 серпня, мешканці села Війтівці відзначають День села. Урочиста частина свята відбулась у приміщенні Будинку культури. До урочистого концерту підійшли з творчістю та гумором. Готувалися серйозно. Адже таке дійство у селян буває практично раз на рік. Ведучі концерту від усього серця вітали теплими словами односельчан. Згадали і тих хто народився цього річ в селі, і хто став на весільний рушник. Розваги цього дня чекали і на наймолодших гостей свята. Дітлахи залюбки бавилися та розважалися на надувних батутах.   Завершилося дійство спільним застіллям.  Щиро дякуємо організаторам  та спонсорам свята ТОВ"Хмільницьке", Жданівському цукровому заводу ТОВ "Цукорагропром", підприємцям села, працівникам культури та усім тим хто прийняв участь у святкуванні!