СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЖДАНІВСЬКОЇ ОТГ

Дата: 29.08.2019 14:06

Фото без описуНовий навчальний рік для школярів розпочинається 1 вересня. А для освітян, стартом навчального року є щорічна серпнева конференція, яка задає темп і тон майбутньому навчальному року. Не змінюючи традицію 27 серпня 2019 року в приміщенні Жданівського будинку культури зібрались педагогічні працівники усіх трьох шкіл громади та педагоги дошкільних закладів освіти.

Начальник відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи Жданівської сільської ради Андрій Бялківський підбив підсумки навчально-виховного процесу 2018-2019 навчального року, озвучив результати підсумкової атестації та ЗНО. У своєму виступі він також підкреслив готовність до впровадження немічених в освітянській галузі реформ.

В конференції взяла участь заступник сільського голови Любов Гамак, вона привітала присутніх з початком нового навчального року, побажала вчителям творчої наснаги та успіхів у їх нелегкій праці.

Головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Галина Крива, яка також була запрошена до участі у конференції, у своєму виступі акцентувала увагу на забезпеченні якості української освіти, продовженні реформ освітянської галузі, побажала педагогам натхнення, мудрості, професіоналізму і терпіння.

Під час проведення конференції кращих педагогів громади було відзначено грамотами.