Святкування Дня села Качанівка

Дата: 29.08.2019 14:58

28 серпня вірячи вшановують Успіння Пресвятої Богородиці, а також у нашій громаді відзначається День села Качанівка. В рамках святкових заходів в сільському будинку культури відбувся концерт участь у якому взяли вокальні колективи «Любисток» с.Качанівка та «Барвінок» с.Семки, талановиті жителі громади, а також танцювальний дует. Ведучі свята постарались не оминути увагою нікого. На святі звучали привітання найстаршим жителям села, новонародженим, новоствореній сімї. Веселі українські пісні, запальні танці та дотепний гумор не дали нудьгувати нікому з присутніх. Учасники та глядачі свята отримали масу позитивних емоцій та чудово провели час. Довкола сільського будинку культури  проводилися розваги для дітей, а також безкоштовне частування всіх бажаючих смачною  кашею та гарячою юшкою. Крім того, велася жвава торгівля різноманітними смаколиками.

Щиро дякуємо усім хто долучився до організації та проведення святкових заходів!