КЗ «Загально освітня школа І-ІІІ ст. с.Жданівка» посіла 16 місце за підсумками ЗНО в обласному рейтингу

Дата: 29.08.2019 15:31

Фото без описуНа інформаційному освітньому ресурсі “Освіта.ua” за підсумками ЗНО 2019 року наведений рейтинг загальноосвітніх шкіл Вінницької області. Рейтинговий бал розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Цікаво, що  за підсумками ЗНО 2019 року КЗ «Загально освітня школа І-ІІІ ст. с.Жданівка» - 16 місце,  КЗ «Загально освітня школа І-ІІІ ст. с. Качанівка» - 258 місце.

Зазначимо  що за підсумками ЗНО  2019 року КЗ «Загально освітня школа І-ІІІ ст. с.Жданівка» показала найкращий результат в Хмільницькому районі.