Центр безпеки громадян Жданівської об’єднаної територіальної громади повідомляє

Дата: 17.09.2019 11:06

Фото без опису   З 17 вересня по 17 жовтня 2019 року в громаді проводиться Місячник цивільного захисту. Головна мета - роз'яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, пропаганда діяльності єдиної системи цивільного захисту та її структурних підрозділів...

До участі в організації і проведенні місячника активно залучаються фахівці галузі цивільного захисту,   начальник  КУ «,Жданівська  місцева  пожежна  частина»  та  її  особовий  склад,  представники районних спеціалізованих служб цивільного захисту, галузі освіти, підприємств, установ і організацій, засобів масової інформації.

В  ході  місячника  проводяться  такі  заходи :

огляд-конкурси серед підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності на кращу навчально-матеріальну базу з цивільного захисту;

виступи фахівців та працівників системи цивільного захисту у ЗМІ;

в навчальних закладах:

• дні відкритих дверей із демонстрацією пізнавального матеріалу з питань пропаганди здорового, активного способу життя;
  • дитячі конкурси з оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті;
  • виставки дитячих робіт з висвітлення знань з основ безпеки життєдіяльності, конкурси на кращу стінівку з відповідної тематики;
  • відпрацювання проведення евакуації учнів, вчителів (викладачів) та обслуговуючого персоналу, уточнення і поновлення планів евакуації та приведення в належний стан найпростіших укриттів.
  • Ш А Н О В Н І   Ж И Т Е Л І   Жданівської  громади  !

Дотримуйтесь заходів безпеки на виробництві та в побуті.

Будьте обережними: на воді; під час стихійного лиха; при виявленні вибухонебезпечних предметів; збиранні і вживанні грибів;  при поведінці з вогнем в екосистемах та побуті; при виявленні невідомих чи підозрілих предметів.

Навчайтесь умінню застосовувати засоби індивідуального захисту та діяти під час надзвичайних ситуацій і подій, швидко та якісно використовувати знання щодо надання само-  та взаємодопомоги.

Для отримання фахової допомоги звертайтесь в   Центр   безпеки  громадян Жданівської ОТГ.

Адреса: с.Війтівці , вул,3.Космодемянської,3  тел. 3-95-31