На засіданні виконкому сільської ради

Дата: 03.10.2019 16:00

Фото без опису  03 жовтня, під головуванням сільського голови Станіслави Ядвіжиної відбулося засідання виконавчого комітету Жданівської сільської ради. На засіданні було розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності об"єднаної громади, зокрема заслухано інформацію головного лікаря КНП "Жданівський ЦПМСД" Юрія Насирова про стан медичного обслуговування населення. Про стан роботи із зверненнями громадян доповів керівник ЦНАП Вадим Чулаєвський. У порядку контролю заслухано інформацію керівників комінальних підприємств та організацій, закладів освіти та медицини  про підготовку комунального господарства до роботи в осіньо - зимовий період 2019 - 2020 років. Враховуючи кадрові ротації внесенозміни до складу опікунської ради та адміністративної комісії  при виконкомі сільської ради. За всіма питаннями порядку денного прийнято відповідні управлінські рішення.