Як зробити Жданівську ОТГ територією без сміття?

Дата: 24.10.2019 16:58

25 жовтня о 15:00 год. в залі засідань Жданівської сільської ради (Вінницька обл., с. Війтівці, вул. Зої Космодемянської, 8) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми засмічення території Жданівської ОТГ. Відсутність розуміння та навиків сортувати відходи, дієвого покарання за порушення правил благоустрою призводить не тільки до погіршення екологічного стану Жданівської ОТГ, але й до зростання захворюваності серед мешканців. Крім цього, громада втрачає інвестиційну привабливість. Представники Жданівської сільської ради разом із громадською організацією “Центр UA”  та мешканцями Жданівської територіальної громади, депутатами сільської ради, громадськими активістами обговорять, як забезпечити більш ефективний процес сортування ТПВ та сформувати у мешканців ОТГ екологічне мислення. Запрошуємо до участі у обговоренні всіх кому небайдужа екологічна ситуація в громаді.