Поверніть гроші громадам

Дата: 13.11.2019 11:20

Враховуючи те,  що оприлюднений 05.11.2019 року на сайті Верховної Ради України проект Державного бюджету України на 2020 рік  зменшує доходи місцевих бюджетів всупереч тому, що протягом останніх років значно збільшені повноваження та сфери відповідальності органів місцевого самоврядування, що не дозволить останнім ефективно виконувати власні та делеговані повноваження, Жданівська сільська рада вирішила доєднатися до Всеукраїнської акції органів місцевого самоврядування "Поверніть гроші громадам". Акція організована Асоціацією міст України. На черговій сесії сільської ради 11.11.2019 року було розглянуто вказане питання та прийнято рішення звернутись до Голови Верховної Ради України Д.О.Разумкова та Прем’єр – міністра України О.В.Гончарука щодо недопущення суттєвого обмеження доступу громадян України в медичному обслуговуванні, соціальному захисті та освіті, підтримавши у проекті Державного бюджету на 2020 рік норми, які збільшили б ресурс місцевих бюджетів для забезпечення виконання їх власних та делегованих повноважень. Спільними зусиллями відстоїмо права місцевого самоврядування...

ЗВЕРНЕННЯ

Жданівської сільської ради

щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громади