На засіданні виконкому сільської ради

Дата: 28.11.2019 12:33

Фото без опису     28 листопада, під головуванням сільського голови Станіслави Ядвіжиної відбулося чергове засідання виконавчого комітету Жданівської сільської ради на якому було розглянуто ряд важливих питань життєдіяності об"єднаної громади. Зокрема, було заслухано та обговорено інформацію керівника КП "Війтівецький господар" Віталія Мартинюка про роботу підприємства у 2019 році та про стан підготовки  до роботи взимку, а також інформацію заступника сільського голови Любові Гамак  про проект Програми соціально - економічного розвитку ОТГ на період 2020 - 2022 років. Розглянуто проекти рішень з питань захисту прав дітей та проекти рішень, що будуть подані на розгляд чергової сесії сільської ради. З усіх питань порядку денного виконкомом прийнято відповідні рішення.