Увага! Оголошення

Дата: 26.12.2019 11:25

Фото без описуВідділ освіти та соціально-гуманітарної роботи Жданівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора   Комунального закладу  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с.Жданівка»...

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»: Директор закладу загальної середньої освіти  може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі та строк їх подання:

1)копія паспорта громадянина України;

2)письмова заява про участь у конкурсі, згода на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», заява про відсутність конфлікту інтересу ;

3) автобіографія;

4) копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

5)копія трудової книжки, що підтверджує стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

6)мотиваційний лист, складений у довільній формі;

7)довідка про відсутність судимості.

Документи подаються в відділ освіти та соціально-гуманітарної роботи Жданівської сільської ради до 24 січня 2020 року, за адресою: с. Качанівка, вул. Миру, 17.

Дата та місце проведення конкурсного відбору:

Засідання конкурсної комісії відбудеться о 10:00 год.  29 січня  2020 року у відділі освіти та соціально-гуманітарної роботи , що знаходиться за адресою: с. Качанівка, вул. Миру, 17.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає довідкову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Касперський Я.А. провідний спеціаліст відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи сільсько ради,  тел.  (04338) 2-91-01,

е-mail: osvita_zdanovka_s.r@ukr.net