Робота опікунів на постійному контролі

Дата: 29.01.2020 16:39

Фото без опису  Спеціалістами Жданівської сільської ради 28 січня 2020 року проведено зустріч з опікунами,  які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На території Жданівської ОТГ проживає 7  дітей, які виховуються   в сім’ях опікунівПід час зустрічі  спеціаліст з питань захисту прав дітей Оксана Андрієвська  розповіла про результати проведення перевірки умов проживання дітей, які влаштовані до сімейних форм виховання. Також обговорювалися питання  оздоровлення дітей, отримання ними паспортів громадян України, про забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, проходження медичного огляду та інші питання щодо  їх соціального захисту...

Про порядок нарахування різних видів державної соціальної допомоги на дітей та призначення субсидій присутнім повідомив Мечислав Яворський, головний спеціаліст з питань соціального захисту населення Жданівської сільської ради. Завідувачем відділення соціальної роботи сім’ї, дітей та молоді Юлією Сусол  надані поради про шляхи вирішення проблем у вихованні дітей та способи налагодження доброзичливих, довірливих відносин з дітьми. Опікуни, піклувальники в черговий раз були попереджені про персональну відповідальність за життя і здоров’я дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що виховуються в їх сім’ях. Спілкування відбувалося у форматі діалогу, в ході якого присутні отримали відповіді на хвилюючі їх питання, що виникають в процесі виховання дітей, розглянули найпоширеніші приклади проблемних ситуацій. Опікуни, піклувальники активно брали участь в обговоренні проблем та визначали шляхи їх розв’язання, ділились власним досвідом. На зустрічі панувала доброзичлива атмосфера.