Делегація Жданівської ОТГ візьме участь у Форумі цифрових громад

Дата: 05.03.2020 17:19

20 - 21 березня 2020 року у Києві відбудеться Форум цифрових громад. Захід проводитиметься в рамках швейцарсько - української програми "Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP), що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку і співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge протягом 2019 - 2023 рр., у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України. Участь у заході візьмуть громади - переможці конкурсного відбору об"єднаних територіальних громад для реалізації регіонального компоненту у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Луганській та Одеській областях, серед яких є і Жданівська ОТГ. Виходячи з планів реалізації спільного проекту організаторами Форуму запропоновано громадам - учасницям направити свої делегації, до яких увійшли б представники органу місцевого самоврядування, а також громадськості та /або бізнесу. Тож Жданівську ОТГ на Форумі запропоновано представляти депутату сільської ради, заступнику  Генерального директора ТОВ "Хмільницьке" із соціальних питань Петру Сидоренку, керівнику ЦНАП Жданівської ОТГ Вадиму Чулаєвському та керуючому справами виконкому сільської ради Ігорю Павлюку. Пропозиції та зауваження щодо вказаних та інших, цікавих громаді кандидатур вітаються та можуть бути розглянуті сільським  головою до 06 березня включно, для подальшого повідомлення організаторів програми. Тож прохання до мешканців ОТГ виявити активність.