Ініціатива "СтопВірус" допомагає місцевим медикам

Дата: 07.04.2020 21:55

Фото без описуВ рамках ініціативи «СтопВірус» Благодійний фонд «Подільська громада» передав для комунального некомерційного підприємства «Жданівський центр первинної медико-санітарної допомоги» допомогу : медичні маски, захисні щитки та захисний костюм. «Ми продовжуємо реалізувати започатковану Володимиром Гройсманом і Сергієм Моргуновим ініціативу «СтопВірус». Ми передаємо допомогу  в медичні заклади  захисні костюми, захисні маски та інші засоби захисту для медичних працівників. Ми хочемо, щоб наші лікарі були захищені, адже тоді вони зможуть надавати якісні медичні послуги. Ми маємо об’єднатися і допомагати один одному.» розповів голова наглядової ради Благодійного фонду «Подільська громада» Андрій ДручинськийКолектив медичної установи щиро вдячний Благодійному фонду «Подільська громада» за допомогу.