Із світлим святом Великодня !

Дата: 17.04.2020 12:01

Шановні мешканці Жданівської об’єднаної територіальної громади! Щиро вітаю вас із прекрасним, світлим святом Великодня! Бажаю добра, міцного здоров’я, миру і процвітання у всьому. Нехай кожен прийдешній день наповнює вашу оселю щастям і благополуччям, а  ваше життя хорошим настроєм та гарними відчуттями. Сьогодні не лише наша країна, а й увесь світ переживають непрості часи. Вірус охопив майже всю планету, багато людей помирають від недугу, то ж в цей святковий Великдень 2020 року не забувайте про прості правила, з якими ми живемо вже тривалий час. Утримайтесь від відвідування громадських місць, проведіть цей день вдома, зі своїми сім’ями, подаруйте одне одному душевне тепло та радість спілкування. Обов’язково дотримуйтесь правил безпеки, особливо за межами оселі - не забувайте про безпечну відстань  та захисну маску. Так, цього року Великдень незвичайний, а це значить, що нам потрібно частіше молитися, щоб вірус покинув нашу землю і більше ніколи не повертався.  Бережіть себе, особливо бережіть людей похилого віку, що найвразливіші та, звичайно, дітей, пильнуйте за їх здоров’ям. Зі Святом! Зі світлим Христовим Воскресінням! Нехай янгол охоронець завжди буде поруч та  оберігає від усіх негараздів! Христос Воскрес! З повагою, сільський голова Станіслава Ядвіжина.