На Вінниччині розпочато фінансування одноразової грошової допомоги в розмірі 1000 грн

Дата: 24.04.2020 11:12

23 квітня, Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області розпочало фінансування одноразової грошової допомоги в розмірі 1000 грн. На Вінниччині грошову допомогу отримають 428,7 тис. пенсіонерів, на що буде спрямовано 427,9 млн грн. 225,2 тисячам пенсіонерів, які отримують пенсії через банківські установи, одноразову допомогу буде зараховано не пізніше 24 квітня. 203,5 тис. пенсіонерів, які обрали спосіб виплати пенсій через поштові відділення зв’язку, листоноші мають доставити одноразову допомогу додому протягом 5 календарних днів з дня надходження коштів на рахунки АТ «Укрпошта». У разі неможливості виплати одноразової грошової допомоги в зазначені 5 днів, її мають виплатити не пізніше 25 червня поточного року, щоб кожен з пенсіонерів, які мають право на таку виплату, отримав належні кошти...

З пенсійних питань, зокрема, щодо права на виплату 1000 гривень, звертайтесь дистанційно – через вебпортал електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua або телефонуйте за безкоштовним номером контакт-центру Головного управління Пенсійного фонду області 0-800-219-108, для жителів м. Вінниці: 50-88-81, 50-88-82, 50-88-83.

Довіряйте лише перевіреній інформації з офіційних джерел.

Бережіть себе. Залишаєтесь вдома - дотримуйтесь карантинних вимог !