Жданівській ОТГ - бути ! Уряд затвердив перспективний план формування територій громад Вінницької області

Дата: 06.05.2020 17:02

Перспективні плани формування територій громад Вінницької, Донецької, Черкаської та Чернівецької областей затвердив Кабінет Міністрів України на засіданні, 6 травня. Згідно з розпорядженням, у Вінницькій області передбачено 63 спроможні (об’єднані) територіальні громади, серед яких і Жданівська ОТГ, повідомляє Вінницька облдержадміністрація. Також, у нині існуючому Хмільницькому районі будуть Хмільницька та Уланівська ОТГ. Ознайомитися з розпорядчими документами можна буде після їх публікації на Урядовому порталі. Раніше Уряд затвердив перспективні плани формування територій громад Житомирської, Луганської, Миколаївської, Харківської,  Івано - Франківської, Тернопільської, Херсонської та Хмельницької областей. Відтак, 12 областей України мають затверджені Урядом перспективні плани формування громад з охопленням всієї їх території. Документи розроблені у відповідності до Методики формування спроможних громад та з охопленням всієї території областей  і будуть враховані при формуванні нового адміністративно - територіального устрою держави.