«Діти вулиці» на профілактичному контролі

Дата: 28.05.2020 10:30

Фото без описуПісля пом'якшення довготривалого карантину працівниками КЗ «Центр надання соціальних послуг» та  спеціалістом з питань захисту прав дітей сільської ради спільно із представником Хмільницького ВП КВП ГУНП у Вінницькій області проведено профілактичний рейд до кризових сімей Жданівської ОТГ. Під час рейду «Діти вулиці» було  перевірено сім’ї опікунів  та  сім’ї, у яких неповнолітні діти у період карантину повернулися зі спеціалізованих виховних закладів. За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.