Як залучити професійні кадри в ОТГ вчились представники місцевих рад Вінниччини на вебінарі від U-LEAD

Дата: 29.05.2020 13:45

Фото без опису  Керівників та спеціалістів відділів, що відповідають за кадрову роботу в ОТГ Вінницької області запросили фахівці Програми «U-LEAD з Європою» до участі  у першому  вебінарі із серії онлайн-зустрічей з питань управління людськими ресурсами громад. 30 учасників  із 20 ОТГ Вінниччини доєднались до онлайн-дискусії на тему: «Основи управління персоналом.Робота з командою під час кризи», що відбувся 26 квітня. У заході взяла участь секретар Жданівської  сільської ради Наталія Нечипорук. Посадовців ознайомили із етапами рекрутингу, оцінки персоналу, з інструментами підвищення  мотивації до розвитку, з елементами корпоративної HR- культури та HR- бренду громади.