Триває конкурсний відбір на участь у освітньо-грантовій програмі для жінок фермерок «TalentA»

Дата: 05.06.2020 18:46

З 3 до 14 червня 2020 року триває конкурсний відбір на участь у освітньо-грантовій програмі для жінок фермерок «TalentA», яка заснована за ініціативи та фінансування міжнародної науково-дослідницької компанії Corteva Agriscience та при підтримці Фонду ООН у галузі народонаселення, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), Центру «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Громадської організації «Всеукраїнська Рада Жінок-Фермерів»...

Програма має на меті сприяти розширенню можливостей освіти та доступу до фінансів для жінок, які проживають у сільській місцевості та зайняті у сільському господарстві, і передбачає організацію навчального онлайн-хабу TalentA, де 20 жінок-аграріїв, які подолали конкурсний відбір, пройдуть безкоштовний інтенсивний курс навчання під керівництвом фахових експертів та менторів.

Більше інформації про програму на фейсбук сторінці Агенції регіонального розвитку Вінницької області за посиланням https://www.facebook.com/agenciia.vinnytsia/

У разі запитань за додатковою інформацією звертайтесь до контактної  особи  від Агенції:  Наталія Гижко, директорка (тел. 09648775724, e-mail ardvin.org@gmail.com).