«Скриньку здоров’я» доставлено у Жданівську об"єднану територіальну громади

Дата: 09.06.2020 14:09

Фото без описуПрограма «U-LEAD з Європою» за підтримки ЄС та його держав-членів Німеччини, Швеції, Данії, Польщі та Естонії співпрацює  із Міжнародним благодійним фондом «Карітас Україна» для надання допомоги ОТГ у боротьбі проти коронавірусу COVID-19. Програма закупила та вже почала доставляти 1900 захисні набори, що містять медичні маски, засоби для дезінфекції рук та поверхонь, захисні халати, безконтактні термометри, захисні окуляри та респіратори у більше ніж 900 сільські об'єднані громади та ОТГ малих міст з метою підтримки працівників охорони здоров’я у цей складний час. Сьогодні, 09 червня, свою "скриньку здоров"я  отримала Жданівська об"єднана територіальна громада. "Ми щиро вдячні Програмі «U-LEAD з Європою» та Міжнародному благодійному фонду «Карітас Україна» за  підтримку нашої громади, наших медиків  у  такий складний час" , - заявила Жданівський сільський голова Станіслава Ядвіжина. Отриману допомогу негайно спрямовано до Жданівського центру первинної медико - санітарної допомоги для використання за призначенням.