Український День родини

Дата: 07.07.2020 17:02

Український День родини відносно молоде свято і відзначається з 2012 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено Указом Президента України на 8 липня. Родина являє собою організовану соціальну групу, а її представники пов’язані між собою не тільки спільністю побуту, але і взаємною моральною відповідальністю, а також соціальною необхідністю, яка зумовлює потребу суспільства в духовному і фізичному самовідтворенні, звідси, мабуть і пішов вираз: сім’я – осередок суспільства. Звичайно ж, сім’я належить до найважливіших суспільних та державних цінностейДля дітей родина – це своєрідне середовище, в якому у дитини складаються умови її психічного, фізичного, інтелектуального та емоційного розвитку. Для дорослої людини вона є джерелом реалізації цілого ряду його потреб. З міцної родини постає міцна держава. Тож, зі святом вас, українські родини.