Парламент призначив чергові місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року

Дата: 15.07.2020 15:46

15 липня Верховна Рада України прийняла постанову 3809 про призначення чергових місцевих виборів на 25 жовтня 2020 року. За це рішення проголосували 326 народних депутатів.  Згідно з проектом постанови, на неділю, 25 жовтня цього року призначаються чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських селищних, міських голів. Чергові вибори не проводяться на тимчасово окупованих територіях Криму та Донецької і Луганської областей. Також чергові вибори не проводяться до обласних рад Донецької і Луганської областей через неможливість цих рад представляти спільні інтереси усіх громад області. Чергові місцеві вибори 25 жовтня 2020 року не проводяться у разі проведення у цей день перших виборів депутатів місцевих рад та сільських селищних, міських голів. Нагадаємо, що перші вибори своєю постановою має призначити Центральна виборча комісія. Фінансуватися місцеві вибори мають з державного бюджету.