Нацполіція посилює заходи безпеки в дев’яти областях України

Дата: 22.07.2020 09:15

Фото без описуНаціональна поліція посилює заходи безпеки у дев’яти областях.Відповідне рішення ухвалило керівництво Нацполіції. Про це повідомляє прес-служба відомства. Заходи безпеки посилюються в таких областях:..

• Вінницькій;
  • Житомирській;
  • Закарпатській;
  • Івано-Франківській;
  • Львівській;
  • Рівненській;
  • Тернопільській;
  • Хмельницькій;
  • Чернівецькій.

Заходи здійснюються з метою своєчасного реагування на криміногенну ситуацію, недопущення дестабілізації оперативної обстановки, а також для виконання завдань із запобігання терористичним проявам, — зазначають у прес-службі Нацполіції.

Зазначається, що нові заходи передбачають несення служби поліцейськими нарядами у центральних частинах облцентрів та в громадських місцях, де може перебувати значна кількість людей, а також виставлення мобільних постів на в’їздах та виїздах з цих населених пунктів.

Також поліцейські патрулюватимуть вулиці і території автостанцій та залізничних вокзалів.

Крім того, передбачене застосування правоохоронцями таких превентивних заходів:

• перевірка документів у підозрілих осіб та проведення поверхневого огляду;
  • перевірка транспортних засобів, які за зовнішніми ознаками не використовуються впродовж тривалого часу, з метою виявлення вибухових пристроїв;
  • особлива увага до підозрілих речей та предметів, в яких може бути розміщена вибухівка;
  • забезпечення безпеки дорожнього руху на автошляхах.