Вчимося застосовувати інвестиційні інструменти в громаді

Дата: 14.08.2020 10:16

13-14 серпня, на базі Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат», за сприяння обласної державної адміністрації, проєктом «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС проведено навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Застосування інвестиційних інструментів в громадах». Навчальна програма, спрямована розвивати професійну компетентність державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування в сфері поліпшення інвестиційного клімату, виробленні практичних навичок з інвестиційного просування територій, визначення перспективних напрямків залучення інвестицій для розвитку громад і розбудови екосистеми, необхідної для залучення інвестицій. Участь у навчанні від Війтівецько сільської ради взяла спеціаліст відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Інна Луцик.