Адміністративна територія Хмільницького району віднесена до «ЖОВТОГО» рівня епідеміологічної небезпеки

Дата: 02.09.2020 15:55

Фото без опису 1 вересня 2020 року відбулося засідання комісії з техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Війтівецької сільської ради на якому було розглянуто питання про виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби» СОVID -19, спричиненої коронавірусом SARS - СоV-2»  із змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 року № 760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України». Враховуючи, що адміністративна територія Хмільницького району віднесена Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 27 серпня 2020 року до "ЖОВТОЇ" карантинної зони, комісією з ТЕБ та НС сільської ради прийнято  рішення:...

- Взяти до відома, що період дії карантину на території України продовжений до 31 жовтня 2020 року.

- Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності доручено: забезпечити дотримання протиепідемічних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2  із змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 року № 760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» для території, яка відносяться до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, зокрема:

- заборонити проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;

- заборонити  перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

- заборонити перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи;

- заборонити проведення концертів (крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності), дискотек, роботу розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).

- заборонити  відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово);

-  заборонити діяльність хостелів;

- заборонити діяльності після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Термін виконання: з 1 вересня 2020 року до закінчення терміну дії обмежень для відповідного рівня епідемічної небезпеки.