Рівень розрахунків ТОВ «Вінницягаз Збут» з НАК «Нафтогаз України» за січень – липень 2020 склав 152%

Дата: 07.09.2020 15:45

Фото без описуЗа інформацією ТОВ "Вінницягаз Збут" з початку 2020 року товариство отримало від НАК «Нафтогаз України» ресурсу на майже 465 мільйона гривень. За період з січня по липень поточного року компанією за поставлений газ сплачено оптовому постачальнику -  НАК "Нафтогаз України" понад 700 мільйонів гривень, що становить 152%...

Різницю суми «Вінницягаз Збут» спрямував на погашення минулорічних боргів, що на 1.08.2020 становлять 417 485 млн грн. Тоді, як споживачі за цей період не розрахувались із підприємством – постачальником за спожите блакитне паливо на суму  майже 400 млн грн - наголошується у повідомленні товариства.

Головна причина вказаних боргів – заниженння населенням норм споживання блакитного палива та неприведення обсягів використаного газу до стандартних умов.

Левову частку коштів, які споживачі оплачують за природний газ, а саме 87%, отримує оптовий постачальник природного газу «Нафтогаз», наголошують у товаристві.

ТОВ «Вінницягаз Збут» із загальної суми розрахунків за газ отримує 2,37%.

Виручені кошти Товариство повністю витрачає на виконання своїх обов’язків по обслуговуванню споживачів згідно з Правилами постачання природного газу та ліцензійними вимогами.