До відома фермерських та особистих селянських господарств!

Дата: 13.02.2018 16:37

Картинки по запросу молочарський обслуговуючий  кооператив Шановні мешканці територіальної громади ви можете отримати пільговий кредит з обласного бюджету на створення та підтримку діяльності молочарських сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та сімейних фермерських господарств через комунальну організацію «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». Для подачі заявки та пакету документів необхідно звернутися до 1 березня 2018 року у Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації (м. Вінниця, вул. Соборна, 15 а, кім. 202, тел. - 670832)...

Примітка. Пакет документів, який необхідно подати комісії з питань кредитування фермерських та особистих селянських господарств:

- заява на департамент про виділення кредиту;

- бізнес – план;

- клопотання органів місцевого самоврядування та районної державної адміністрації на Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву про надання кредиту;

- правовстановлюючі документи юридичної особи або приватного підприємця (установчій договір, статут, свідоцтво про державну реєстрацію, довідка з управління статистики, довідка про взяття на облік платників податку, тощо);

- документи, необхідні для визначення платоспроможності постачальника (баланс підприємства, договір застави майна тощо);

Всі документи необхідно подати у двох екземплярах та у окремих папках.

Виконком сільської ради