Нова техніка для покращення благоустрою громади

Дата: 21.12.2017 16:59

IMG_20171221_150539    Цього року частково за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад Жданівською сільською радою придбано нову техніку спеціального призначення для КП «Війтівецький господар».  З власного бюджету громади на вказане придбання виділено коштів в сумі  50 050 грн., кошти субвенції склали 923 350 грн. Було придбано: трактор «БЕЛАРУС – 82.1», причіп тракторний 2ПТС-4, фронтальний навантажувач КУН, кран- маніпулятор DL Agro, кошик вантажопідйомний на кран-маніпулятор. Нова техніка забезпечить збільшення кількості та якості комунальних послуг, що надаються комунальним підприємством населенню, а також сприятиме покращенню благоустрою населених пунктів об'єднаної громади, поліпшенню екологічної ситуації, забезпеченню комфортних умов проживання населення у сільській місцевості та створенню нових робочих місць.