Тренінгова програма «Skills lab: успішна кар’єра» запрошує молодь

Дата: 15.09.2020 11:00

До участі запрошуються молоді люди віком 16-35 років, які бажають знайти або змінити місце роботи. Тренінгова програма «Skills lab: успішна кар’єра» допоможе вдосконалити головні навички, яких очікують сучасні роботодавці від працівника. Ефективне планування кар’єри, критичне мислення, тайм-менеджмент та  креативність – цим навичкам ще не навчають у закладах освіти, але роботодавці потребують працівників із такими компетентностями вже сьогодні. На учасників тренінгової програми очікують:..

• 6 інтерактивних занять із розвитку 10 навичок майбутнього;
  • інтегрований відеокурс лекцій від провідних компаній, серед яких: Метінвест, Укртелеком, Watsons, Lifecell, Укренерго, Аперкон, UKRSIBBANK, Райффайзен Банк Аваль;
  • практичні майстер-класи від hr;
  • креативні челенджі та вправи на формування компетентностей майбутнього.

На фінальному заході учасники зможуть представити своє резюме перед роботодавцями та отримати пропозицію стажування або ж запрошення на роботу.

Заняття відбуватимуться двічі на тиждень: у понеділок та четвер –  з 17:30 до 19:30 год. через додаток Google Meet.

По завершенню навчального курсу слухачі отримають електронний сертифікат за умови виконання 80% програмових завдань.

Участь у програмі безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/1bhzfhdomgacrhjisakfckjhtxowvaezmwuyetirujds/edit

Зареєструватися необхідно до 28 вересня 2020 року.

Деталі програми можна дізнатись у координатора Олени за телефоном: 097 482 78 47.

Також можна написати на електронну адресу: ardvin.org@gmail.com

Довідково

Результати тренінгової програми «Skills lab: успішна кар’єра», весна 2020:

- кількість учасників - 41 особа, з яких 29 представників студентської молоді закладів ПТО Вінниччини.

- підготовлено 23 резюме та 23 самопрезентації, 2 учасників працевлаштовано під час навчання.

Про ініціативу:

«Пакт заради молоді – 2020» започатковано у 2016 році з метою запровадження сучасних, європейських механізмів та підходів по роботі з молоддю, а також задля консолідації зусиль держави, громадськості та бізнесу з метою вирішення проблеми освіти і працевлаштування молодих людей.

Пакт реалізується центром «Розвиток КСВ», за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту і Фонду ООН у галузі народонаселення.

На сьогодні ініціатива об’єднала 146 компаній та охопила заходами 18 міст України: Вінниця, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Суми, Київ, Дніпро, Луцьк, Кременчук, Харків, Запоріжжя, Олександрія, Маріуполь, Херсон, Миколаїв, Чернігів, Черкаси та Кривий Ріг.

Детальніше про Пакт: careerhub.in.ua/pact-for-youth

Детальна інформація про ініціативу Пакту - https://careerhub.in.ua/pact-for-youth-2020/