Особи, які не сплатять борги за газ до 1 жовтня, можуть втратити субсидію

Дата: 15.09.2020 11:11

З наближенням холодів тема оформлення субсидій на комунальні послуги для вразливих верств населення стає все більш актуальною. ТОВ «Вінницягаз Збут» нагадує, що згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій, у випадку наявної простроченої понад три місяці заборгованості за спожитий газ, загальна сума якої перевищує 340 грн, – житлова субсидія на наступний сезон призначатися не буде. У товаристві наголошують, що до кінця вересня компанія передасть в регіональні відділення соцзахисту інформацію щодо наявності заборгованості за спожитий газ у споживачів, котрі претендують на отримання субсидій...

В опалювальному сезоні 2019-2020 рр. понад 140 тисяч клієнтів ТОВ «Вінницягаз Збут» отримували від держави допомогу на оплату житлово-комунальних послуг. При цьому, станом на 1 вересня, понад 6,5 тисяч споживачів боргують за спожитий газ суму в 6,2 млн грн.

На час карантину «Вінницягаз Збут» не застосовує штрафні санкції за прострочення оплати за спожитий газ, а також не припиняє постачання газу боржникам. Однак наявний борг є підставою для відхилення призначення субсидії на наступний опалювальний сезон.

У «Вінницягаз Збут» нагадують, що усі клієнти мають можливість оплатити рахунки за газ дистанційно, через онлайн сервіси: Особистий кабінет на сайті 104.ua, мобільні додатки для Android та iOS, а також вайбер-бот.