Вчителі та учні Вінниччини почали активно хворіти на коронавірус

Дата: 16.09.2020 15:54

Фото без опису За інформацією департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, станом на сьогодні в області функціонує 613 закладів дошкільної освіти, в яких навчається і виховується 20,1 тис.дітей. За добу поновлено роботу 16 закладів дошкільної освіти для 400 дітей. У 48 закладах загальної середньої освіти дев’яти районів, чотирнадцяти ОТГ та одного міста Вінниччини на COVID-19 хворіє 16 дітей, що складає 0,009 % від загальної кількості дітей, що навчаються, а також 37 вчителів, що складає 0,3 % від загальної кількості педагогічних працівників. Окрім того, на самоізоляції перебуває 86 класів, з них 6 груп, 122 педпрацівники; 1595 учнів перебувають на дистанційному навчанні, 3 заклади загальної середньої освіти (Хмільницький, Немирівський райони, Джулинська ОТГ)...

Основні рекомендації щодо організації освітнього процесу в умовах карантину такі:

• Вхід до школи лише у захисній масці або респіраторі;
  • Наявність антисептиків для рук та температурний скринінг на вході;
  • Дотримання соціальної дистанції та використання засобів індивідуального захисту;
  • Щоденні опитування учнів щодо їхнього самопочуття;
  • Розмежування потоків школярів залежно від їх віку;
  • Проведення окремих видів занять на свіжому повітрі та застосування комбінованого навчання;
  • Ізоляція у спеціальному приміщенні учнів чи персоналу з ознаками гострої респіраторної хвороби:
  • Провітрювання, очищення та дезінфекція приміщень та поверхонь;
  • Заборона допуску до закладів освіти батькам та стороннім особам.