Копітка робота із відновлення дорожнього господарства у територіальній громаді триває

Дата: 15.10.2020 15:41

Працівниками філії «Калинівський райавтодор» ДП «Вінницяоблавтодор» розпочався поточний дрібний ремонт частини дороги, що перебуває на балансі обласного управління дорожнього господарства,  а саме дороги С02-23-35 Качанівка-Софіївка в межах населеного пункту с.Качанівка Війтівецької територіальної громади. Роботи проводяться за рахунок коштів Державного дорожнього фонду відповідно до обласного плану робіт з поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання доріг загального користування місцевого значення на 2020 рік. Пропозиції щодо включення до вказаного плану ремонту саме цієї дороги, Війтівецькою сільської радою були подані ДП «Вінницяоблавтодор» при плануванні  дорожніх робіт ще у листопаді 2019 року. Тож копітка робота із відновлення дорожнього господарства у територіальній громаді триває.