Війтівецька громада поступово цифровізується

Дата: 21.10.2020 17:15

Фото без описуВ рамках участі в програмі  EGAP  « Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади у Війтівецькій ОТГ» Війтівецькою сільською радою на виконання умов Меморандуму про взаємодію та співпрацю з Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа»  у 2020 році  проведено роботи із :..

-  організації впровадження системи електронного документообігу у ЦНАП на основі наявної СЕД «Вулик», отриманої в ході реалізації програми “U-LEAD з Європою»;

- впровадження системи повного циклу надання послуги «мобільний адміністратор» із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «Мобільний кейс», який незабаром отримає ЦНАП Війтівецької ОТГ;

- організації  впровадження  чат – боту – наданої проектом комп'ютерної програми, розробленої  на основі нейромереж та технологій машинного навчання, за допомогою якої можливо здійснювати комунікацію в аудіо- або текстовому форматі. Чат-бот використовуватиметься користувачами мережі Інтернет  для виконання конкретних завдань (наприклад, отримання довідкової інформації про громаду, роботу ОМС , послуги і т.п.);

- спільно із партнерами ТОВ «Хмільницьке» завершуються роботи із ремонту та облаштування центру активності громадян «RАZОМ» та молодіжного простору “ZDANSPACE” в приміщенні колишньої амбулаторії по вул. Заводська в с. Війтівці;

- проектом організовано та проведено навчання цифрової грамотності працівників сільської ради, ЦНАП, вчителів ЗОШ громади, комунальних установ.

- громада отримала можливість приєднання до  «Єдиної платформи місцевої електронної демократії»  - (e DEM) - он – лайн системи, що має на меті надати громадянам легкий і зручний доступ до використання базових інструментів електронної демократії. Платформа e – DEM поєднує наступні сервіси: «Місцеві електронні петиції», «Громадський бюджет», «Відкрите місто», «Електронні консультації з громадськістю».

Реалізація проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади у Війтівецькій ОТГ», що реалізується Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва в Україні розрахована на період до 2023 року.