На засіданні виконкому сільської ради

Дата: 22.10.2020 12:17

22 жовтня, під головуванням сільського голови Станіслави Ядвіжиної відбулося засідання виконавчого комітету Війтівецької сільської ради. На засіданні було розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади,  зокрема заслухано інформації керівників виконавчих органів сільської ради та комунальних підприємств та організацій про підготовку комунального господарства Війтівецької ОТГ до роботи взимку. За наслідками обговорення виконкомом було надано відповідні доручення. Також було заслухано та обговорено звіт  про стан виконання бюджету громади за 9 місяців поточного року та інформацію про хід виконання Програми соціально - економічного розвитку громади за вказаний період. З метою приведення у відповідність до вимог законодавства ситуації із зовнішньою рекламою на території громади, виконкомом було затверджено порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Війтівецької ОТГ. Також було розглянуто проекти рішень чергової сесії сільської ради та окремі питання за зверненнями громадян. За всіма питаннями порядку денного засідання виконкомом було прийнято відповідні рішення.