Увага ! Фальсифікат

Дата: 02.11.2020 15:53

Хмільницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області відповідно листа Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області №СЗ-4.1/2228/20 від 30.10.2020 року «Щодо контролю за фальсифікованою харчовою продукцією»  повідомляє, що у зв’язку з підозрою на фальсифікацію молочної продукції, здійснено відбір зразків масло солодковершкове селянське 73,0% жиру ДП «Ружин - молоко» (адреса потужностей виробництва: 13600 Житомирська область, Ружинський район, смт. Ружин, вул. Київська, 68) дата виготовлення 06.10.2020 року та масло солодковершкове екстра 82,0% жиру ТОВ «Андрушівський маслосирзавод» (адреса потужностей виробництва: 13400 Житомирська область, м. Андрушівка, вул. Лисенка, 10) дата виготовлення 25.09.2020 року, які за результатами досліджень Вінницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби не відповідають параметрам ДСТУ IS017678:2016, а саме: сумарна масова частка тригліцеридів не відповідає нормам., що являється невідповідністю. Шановні мешканці Війтівецької громади ! Будьте уважні та бережіть своє здоров"я.