Про проведення контролю якості пероральної імунізації

Дата: 03.11.2020 15:41

За інформацією Хмільницького районного управління ГУ  Держпродспоживслужби у Вінницькій області на території  Вінниччини  з 14  вересня   2020 року було проведено осінню компанію по пероральній  імунізації диких м’ясоїдних  тварин шляхом розповсюдження  принад з вакциною проти сказу  із літаків.  Проведення контролю ефективності осінньої пероральної вакцинації  диких м’ясоїдних тварин  проти сказу   відбуватиметься  шляхом  відстрілу лисиці червоної   на території мисливських угідь Хмільницького району  з наступним  лабораторним дослідженням.    Прохання до мешканців Війтівецької територіальної громади у  разі  виявлення трупа лисиці червоної   обов’язково  інформувати лікаря ветеринарної   медицини,   що обслуговує вказану територію   або  лікарів Хмільницької районної  державної лікарні ветеринарної медицини за  номером телефону  2-26-78.