Увага ! Фальсифікат

Дата: 05.11.2020 16:04

Фото без описуХмільницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області відповідно листа Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області №СЗ-4.1/2269/20 від 05.11.2020 року «Щодо контролю за фальсифікованою харчовою продукцією»  повідомляє, що у зв’язку з підозрою на фальсифікацію молочної продукції, здійснено відбір зразків масла солодковершкового селянського 72,5% жиру ДСТУ 4399:2005 ТОВ «Рихальський завод сухого молока» (виробник та адреса потужностей виробництва: Житомирська область, Ємільчинський район, с. Рихальське, вул. Соборна, 38) номер партії відповідає даті виробництва 21.10.2020 року, які за результатами досліджень Вінницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби не відповідають параметрам ДСТУ 18017678:2016, а саме: сумарна масова частка тригліцеридів не відповідає нормам, що являється невідповідністю. Шановні мешканці Війтівецької громади ! Будьте уважні та бережіть своє здоров"я !