Вчасна оплата рахунку — запорука стабільного газопостачання

Дата: 24.11.2020 11:01

Фото без описуНа Вінниччині збільшується заборгованість за спожите блакитне паливо. В основному накопичують борги побутові споживачі. Так, станом на 1 листопада 2020 року промислові та бюджетні організації області заборгували ТОВ «Вінницягаз Збут» понад 100 тисяч гривень, тоді як населення не сплатило за спожитий газ 578 млн грн. Збільшення кількості газових боржників загрожує системі газопостачання Вінниччини, наголошують у ТОВ «Вінницягаз Збут». Наявність боргів, погашення яких не відбувалося впродовж трьох і більше місяців, і сума яких перевищує 340 грн, є підставою для втрати права на отримання субсидії (постанова Кабінету Міністрів України № 848 від 21.10.1995 року (в чинній редакції)). У товаристві нагадують, що клієнти «Вінницягаз Збуту» можуть оплачувати рахунки за газ дистанційно. В компанії працюють онлайн сервіси порталу 104.ua: Особистий кабінет, мобільні додатки для Android та iOS, а також Viber-бот і Telegram-бот.

Компанія «Вінницягаз Збут» вдячна громадянам, які сплачують за спожитий газ вчасно, і закликає всіх не починати Новий рік із боргів за газ!