В громаді надано першу мобільну послугу

Дата: 25.11.2020 17:52

Фото без описуАдміністраторами ЦНАП Війтівецької ОТГ днями було здійснено виїзд за попереднім зверненням до мешканки Війтівецької громади Амонс Сабіни Леонтіївни для надання адміністративної послуги із використанням «Мобільної валізки». Оскільки заявниця досягла поважного віку та через об’єктивні обставини не мала змоги завітати до Центру надання адміністративних послуг, адміністратори ЦНАП надали їй таку послугу в дома, за попереднім замовленням. Тож, шановна пані Сабіна першою в громаді скористалася новим сервісом надання адміністративних послуг з використанням «Мобільної валізки», яку Війтівецька сільська рада нещодавно отримала в рамках співпраці з Програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP). Використання такого обладнання дозволяє надавати послуги на дому для вразливих категорії громадян.