Обережно! Фальсифікат

Дата: 27.11.2020 16:55

Фото без описуХмільницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області відповідно листа Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області щодо контролю за фальсифікованою харчовою продукцією  повідомляє, що у зв’язку з підозрою на фальсифікацію молочної продукції, здійснено відбір зразків масла солодковершкового селянське 'Екстра' КООП «Молгосп» 82% жиру (фасоване) ДСТУ 4399:2005 виробництва ПП «Прімастар» (адреса потужностей: вул. Молодіжна, 52/1 А, м. Івано-Франківськ) дата виготовлення 25.10.2020, яке за результатами дослідження Вінницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби (експертний висновок від 24.11.2020р. № 007573 д.к./20) не відповідає параметрам ДСТУ ІБО 17678:2016, а саме: сумарна масова частка тригліцеридів не є в межах норми, що являється невідповідністю. Шановні мешканці Війтівецької громади ! Будьте уважні та бережіть своє здоров"я !