Депутат виявив ініціативу - влада та мешканці підтримали

Дата: 07.12.2020 15:58

У переддень  святкування Дня місцевого самоврядування, у селі Лісогірка, яке нещодавно приєдналося до Війтівецької сільської територіальної громади, за ініціативою депутата сільської ради Віталія Пастернака було проведено благоустрій , зокрема прибрано та вивезено  хмиз та обрізки дерев, які нагромадилися  з часом на сільській території. На заклик депутата відгукнулися староста села Наталія Остапчук та активні місцеві мешканці. Спільними зусиллями виконано значний обсяг робіт. Сільська рада та мешканці села дякують ініціатору акції за проведену роботу та розуміння того, що лише здорова ініціатива та активна громадська підтримка допоможуть спільно навести лад із благоустроєм у громаді.